ع EN
Kurumsal
Hakkımızda
HD Uluslararası Ticaret ve Ambalaj Sanayi Ltd. Şti., 11 Ocak 1999 yılında İstanbul’da kurulmuştur. Başta Kozmetik olmak üzere, gıda, kimya, tekstil , ambalaj ve enerji sektörlerine uluslararası hammadde ve ekipman tedariki sağlayarak satış-pazarlama ve temsilcilik hizmeti sunan firmamız 2010 yılında Ortadoğu ve BDT ülkeleri yetkili temsilciliğini yürüttüğü Jokey Plastik İstanbul’a ortak olarak merkezini Dilovası Jokey Plastik Fabrikası’na taşımıştır. 2011 yılında Ras Al Khamiah Serbest Ticaret Bölgesinde Hd International Trade FZE adıyla yeni bir şirket kuran HD LTD. Ortadoğu pazarında daha etkin faaliyet göstermeye başlamıştır.
 
 
Görevimiz
HD kurulduğu ilk günden bu yana  tedarikçi ile müşteri arasında şeffaf, ihtiyaçlarına hızlı cevap verebilen ve sürdürülebilir ticaret ilişkisi oluşturmayı benimsemiştir. Bunu yaparken müşterilerimize ait tüm bilgi, marka ve patent değerinin korunması adına gerekli tüm hassasiyet tarafımızca garanti altındadır.
 
 
Hedefimiz
HD stratejik ortaklarıyla beraber müşterilerimizin talep ve ihtiyaçlarına en hızlı, kaliteli ve sürdürülebilir çözüm sunar. Hedefimiz tedarikçilerimizi ve müşterilerimizi güven ortamı içinde yenilikçi ürün ve sektörlerle geliştiren, kendimiz kazanırken müşterilerimizin ve tedarikçilerimizin de yüzünü güldüren bir kuruluş olmaktır.